Svátky Pátek 19. 7. svátek má Čeněk   Napište hledané slovo: 
Vložil/a:  Piwosch  2018-05-15 13:24:08  
POJIŠTĚNÍ 2018.
Počínaje 27.listopadem 2017, je možno uzavřít pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli KOOPERATIVA pro rok 2018. Ceny pojistného, jsou díky vysokému nárůstu pojistných plnění vyšší než pro letošní rok.Roční pojistné naleznete v přiložené tabulce ZDE.

Současně lze uzavřít i pojištění proti pracovní neschopnosti v důsledku nemoci a úrazu. Některé dílenské organizace svým členům hradí základní pojištění na pojistné plnění ve výši 50,-Kč/den. Toto pojištění lze navýšit dle přiložené tabulky, nejpozději však do 21.12.2018!!!
Roční pojistné naleznete v přiložené tabulce ZDE.

Již druhým rokem je možno uzavřít pojištění pro případ dlouhodobého pozbytí zdravotní způsobilosti k výkonu práce pro řidiče MHD. Vzhledem k faktu, že každoročně je právě z tohoto důvodu rozvázán pracovní poměr s několika řidiči, doporučujeme všem řidičům zvážit uzavření tohoto pojištění.
V roce 2016 ztratilo zdravotní způsobilost 14 řidičů MHD. A jen za období od ledna do konce října letošního roku dalších 13 řidičů, z nichž nebyl pojištěn nikdo…

Více informací k pojištění naleznete v přiložené tabulce ZDE, anebo v kanceláři Výboru ZO.

Výše uvedená pojištění můžete zaplatit v kanceláři Výboru ZO, která se nyní nachází na středisku Tramvaje Moravská Ostrava nad halou.

Zpět            Verze pro tisk